Blog

23
wrz

Łatwa aranżacja małej łazienki z prysznicem – krok po kroku

Przymierzasz się do urządzenia łazienki o małym metrażu? Sprawdź razem z nami, w jaki sposób należy wykonać ją krok po kroku!

27
maj

Wnętrza z duszą, czyli jak łączyć ze sobą stary i nowy styl?

Chcesz urządzić wnętrze, które będzie miało duszę? Wybierz aranżację, która łączy ze sobą starsze i nowsze wpływy. W jaki sposób można zaaranżować przestrzeń, by umiejętnie zestawiała ze sobą to, co najlepsze w starszych, zabytkowych przedmiotach z nowoczesnymi wpływami?

12
maj

Projektowanie pokoju dziecka – jak zacząć? Pomysły i porady

Zamierzasz urządzić pokój dziecięcy albo pokój nastolatka? Poznaj pomocne porady, razem z którymi zaaranżowanie tego wnętrza będzie jeszcze łatwiejsze!

5
lut

Skąd czerpać pomysły na piękne wnętrza domów i mieszkań?

Nie masz żadnego pomysłu na aranżację kuchni lub salonu? Poszukaj inspiracji! Dzięki nim możesz łatwo urządzić wymarzone wnętrza w wielu stylach. Sprawdź, gdzie można znaleźć najlepsze pomysły i porady dotyczące aranżacji domów i mieszkań!

4
lis

Jak urządzać kuchnie z salonem w nowoczesnym stylu?

Aneksy kuchenne nadal są bardzo popularne i decyduje się na nie wiele osób. Dzięki nim można połączyć kuchnię razem z salonem. Dzięki temu wnętrze jest optycznie powiększone i funkcjonalne. W jaki sposób urządzić nowoczesny aneks kuchenny wraz z salonem? Poznaj porady!